Dnia 2023-11-25 15:00 miało miejsce spotkanie między Newcastle i Chelsea - wynik 4-1

W sobotę na St. James' Park odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Newcastle i Chelsea. Emocjonujące starcie zakończyło się wynikiem 4-1 na korzyść gospodarzy, zadziwiając kibiców obu drużyn. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, lecz druga połowa okazała się być niezwykle widowiskowa, przynosząc aż trzy bramki dla Newcastle. To spotkanie z pewnością zostanie długo zapamiętane przez wszystkich fanów futbolu.

Newcastle 4-1 Chelsea: Popis gospodarzy na St. James' Park

W sobotnie popołudnie na St. James' Park odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Newcastle United a Chelsea. Gospodarze zaskoczyli kibiców prezentując widowiskową grę, która przyniosła im zasłużone zwycięstwo.

Spotkanie rozpoczęło się od dynamicznej gry obu drużyn, jednak to gospodarze jako pierwsi otworzyli wynik. W 13. minucie A. Isak strzelił bramkę po asyście L. Miley, co wywołało dzikie oklaski ze strony fanów Newcastle.

Chelsea szybko odpowiedziała, a w 23. minucie R. Sterling wyrównał wynik. Mimo to, Gospodarze nie zamierzali ustępować i w drugiej połowie meczu udowodnili swoją przewagę.

W 60. minucie J. Lascelles ustalił wynik na 2-1 po asyście A. Gordon. Chwilę później, w 61. minucie, Joelinton powiększył prowadzenie drużyny Newcastle, a emocje na stadionie sięgnęły zenitu.

W końcowej fazie meczu, A. Gordon strzelił swoją drugą bramkę, ustalając wynik na 4-1 na korzyść gospodarzy. M. Almirón zapewnił sobie asystę przy tej bramce, co przypieczętowało zwycięstwo Newcastle.

Sędzia nie szczędził żółtych kartek, a emocje przechodziły na boisko. Ostatecznie, Kieran Trippier, Joelinton, Jamaal Lascelles oraz Matt Ritchie otrzymali żółte kartki po stronie gospodarzy, podczas gdy Lesley Ugochukwu, Reece James, Raheem Sterling, Marc Cucurella oraz Levi Colwill zostali ukarani żółtymi kartkami po stronie Chelsea.

Wydawało się, że sytuacja uległa pogorszeniu, gdy Reece James został ukarany czerwoną kartką w 73. minucie, pozostawiając Chelsea w osłabieniu. Mimo to, drużyna nie zdołała odrobić strat, a Newcastle wygrało 4-1 w niezapomnianym meczu.

Mecz na St. James' Park był prawdziwym widowiskiem, które na długo pozostanie w pamięci kibiców. Newcastle udowodniło, że potrafi rywalizować z najlepszymi, a ich zwycięstwo z pewnością przyniesie im dodatkową motywację w nadchodzących spotkaniach.