Mecz Leeds - Newcastle na obiekcie Elland Road: wynik 2-2

Dnia 2023-05-13 11:30 na stadionie Elland Road rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 36 pomiędzy Leeds a Newcastle.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Leeds a Newcastle zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: L. Ayling 7' 1-0 C. Wilson 31' 1-1 C. Wilson 69' 1-2 R. Kristensen 79' 2-2

Żółte kartki Leeds: Junior Firpo 59' Wilfried Gnonto 68' Joel Robles 69' Patrick Bamford 90'

Żółte kartki Newcastle: Bruno Guimarães 57' Callum Wilson 72'

Czerwone kartki Leeds: Junior Firpo 90'

Główny sędzia meczu to Simon Hooper, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Leeds stanie naprzeciw West Ham, następne spotkania z drużynami Tottenham i Brighton natomiast Newcastle zmierzy się z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i .

Oddani kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą pasjonujące starcia w lidze Premier League. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Junior Firpo Bruno Guimarães wielokrotnie zapewniły fantastycznym fanom wiele niesamowitych emocji. Niesamowite walki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się nader zażarte, rzadko zdarza się definitywnie, że są to spotkania mało interesujące. Nieustannie trafiamy na idealne gole czy asysty, bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich oraz oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Leeds oraz Newcastle w lidze Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Elland Road.