Mecz Newcastle vs Wolves na stadionie St. James' Park dnia 2022-04-08 19:00: 1-0

Newcastle vs Wolves zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Newcastle a Wolves zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-04-08 19:00 na stadionie St. James' Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 32 pomiędzy Newcastle a Wolves.

Gole strzelali: C. Wood 72' 1-0

Żółte kartki Newcastle: Fabian Schär 56'

Żółte kartki Wolves: João Moutinho 87'

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Newcastle stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Crystal Palace oraz Norwich a Wolves z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz Brighton.

Liczni kibice śledzą interesujące poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak Fabian Schär João Moutinho systematycznie sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami są niezwykle zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż są to widowiska usypiające. Natrafiamy na nieczyste faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, spektakularne gole czy asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Premier League oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Newcastle oraz Wolves oraz ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, St. James' Park.