Spotkanie między Tottenham i Newcastle zakończone wynikiem 5-1 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium

Tottenham - Newcastle 5-1.

Po pierwszej połowie meczu między Tottenham oraz Newcastle wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 5-1.

Dnia 2022-04-03 15:30 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Tottenham i Newcastle.

Gole strzelali: F. Schär 39' 0-1 B. Davies 43' 1-1 Son Heung-Min M. Doherty 48' 2-1 H. Kane Son Heung-Min 54' 3-1 D. Kulusevski Emerson 63' 4-1 S. Bergwijn 83' 5-1 Lucas Moura

Żółte kartki Tottenham: Harry Kane 26' Rodrigo Bentancur 45'

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 45' Allan Saint-Maximin 45' Dan Burn 46'

Czerwone kartki Tottenham:

Główny sędzia meczu - Martin Atkinson, Anglia. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Tottenham stanie naprzeciw Aston Villa, następne spotkania z drużynami Brighton i Brentford natomiast Newcastle z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Crystal Palace.

Liczna grupa kibiców śledzi bardzo fascynujące starcia ligi Premier League. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak Harry Kane Joelinton systematycznie serwują własnym sympatykom wiele przeżyć. Cieszące oko zmagania między zawodnikami z ligi są zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, że są to widowiska nudne. Wielokrotnie natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul, spektakularne bramki i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Tottenham oraz Newcastle i ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.