Spotkanie West Ham - Newcastle, wynik 1-5

Po pierwszej połowie spotkania między West Ham a Newcastle wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-5.

Dnia 2023-04-05 19:00 na stadionie London Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą West Ham oraz Newcastle.

Gole strzelali: C. Wilson 6' 0-1 A. Saint-Maximin Joelinton 13' 0-2 F. Schär K. Zouma 40' 1-2 J. Bowen C. Wilson 46' 1-3 J. Murphy A. Isak 82' 1-4 Joelinton 90' 1-5 Bruno Guimarães

Żółte kartki West Ham: Emerson Palmieri 42' Flynn Downes 88'

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 52'

Czerwone kartki West Ham:

Główny arbiter spotkania - Craig Pawson, Anglia. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna West Ham stawi czoła Gent, następne spotkania z drużynami Arsenal oraz Gent. Kolejno natomiast Newcastle zmierzy się z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Everton.

Oddani fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Interesujące futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Emerson Palmieri Joelinton nieustannie serwują własnym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami ligowymi okazują się niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że zmagania nas męczą. Trafiamy na bezlitosne faule, efektowne asysty i gole dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich zespołów jak West Ham oraz Newcastle w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, London Stadium.