Na obiekcie Selhurst Park dnia 2021-10-23 14:00 miał miejsce mecz między Crystal Palace oraz Newcastle: 1-1

Crystal Palace - Newcastle 1-1.

Pierwsza połowa spotkania między Crystal Palace oraz Newcastle zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2021-10-23 14:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 9 pomiędzy Crystal Palace a Newcastle.

Gole strzelali: C. Benteke 56' 1-0 T. Mitchell C. Wilson 65' 1-1 E. Krafth

Żółte kartki Crystal Palace: Joachim Andersen 13' Joel Ward 26' Christian Benteke 89'

Żółte kartki Newcastle: Callum Wilson 27' Jamaal Lascelles 59' Matt Ritchie 90' Joelinton 90'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny arbiter meczu - Anglia Darren, Anglia. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Crystal Palace stawi czoła Manchester City, następne spotkania z drużynami Wolves oraz Burnley. Kolejno natomiast Newcastle podejmie Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz Brentford.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Złożone z utalentowanych napastników oraz obrońców drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Joachim Andersen Callum Wilson wielokrotnie zapewniły wyśmienitym kibicom mnóstwo wrażeń. Wspaniałe potyczki między graczami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że zmagania nie są interesujące. Obserwujemy efektowne asysty czy bramki, ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Crystal Palace oraz Newcastle w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Selhurst Park.