Back to Top

Mecz pomiędzy Chelsea kontra Newcastle, wynik końcowy 3-2

Spotkanie Chelsea - Newcastle zakończone wynikiem 3-2

W jednym z najbardziej emocjonujących spotkań 28. kolejki Premier League drużyny Chelsea i Newcastle zmierzyły się na Stamford Bridge. Mecz, który odbył się 11 marca o godzinie 20:00, dostarczył kibicom wiele niezapomnianych chwil. Ostatecznie to gospodarze z Chelsea wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 3-2 po pełnym emocji widowisku. Już od pierwszej połowy było widać, że obie drużyny nie zamierzają odpuścić, co sprawiło, że mecz był niezwykle wyrównany i pełen napięcia aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Newcastle - Wolves 3-0

Mecz Newcastle - Wolves zakończony wynikiem 3-0

W ostatnim meczu Premier League na stadionie St. James' Park drużyna Newcastle podejmowała ekipę Wolves. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 3-0. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Newcastle 2-0, a ostateczny wynik ustalony został po bramce strzelonej w drugiej połowie. Mecz odbył się dnia 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00, co oznacza, że relację piszemy dwa dni po tym emocjonującym starciu.

Nottingham Forest vs Newcastle 2-3

Mecz pomiędzy Nottingham Forest i Newcastle dnia 2024-02-10 17:30 na stadionie The City Ground - 2-3

W emocjonującym starciu dwóch ekip z najwyższej półki angielskiej piłki nożnej, Nottingham Forest podejmował u siebie drużynę Newcastle United. Mecz odbył się 10 lutego 2024 roku na stadionie The City Ground. Po pełnych zwrotów akcji 90 minutach to goście z Newcastle cieszyli się z cennego zwycięstwa 3-2 nad gospodarzami. Mecz ten był częścią 24. kolejki Premier League, a wynik na przerwę wskazywał remis 2-2, co dodatkowo podgrzewało atmosferę rywalizacji.

Newcastle vs Manchester City 2-3

Spotkanie między Newcastle i Manchester City na stadionie St. James' Park: 2-3

Wczorajszy mecz pomiędzy Newcastle i Manchester City dostarczył kibicom wielu emocji. Spotkanie odbyło się na St. James' Park w ramach 21. kolejki Premier League. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Manchester City 3-2, mimo że na przerwę to Newcastle prowadziło 2-1. Była to pełna pasji i dynamiki rywalizacja, która dostarczyła wiele niezapomnianych momentów.

Mecz Arsenal kontra Newcastle 4-1

Spotkanie Arsenal kontra Newcastle dnia 2024-02-24 20:00 na stadionie Emirates Stadium - 4-1

W ostatnim meczu Premier League pomiędzy Arsenal i Newcastle, który odbył się 24 lutego 2024 roku na Emirates Stadium, drużyna gospodarzy pokonała swoich rywali zdecydowanie 4-1. Arsenal kontrolował grę od samego początku, prowadząc 2-0 na przerwę, a następnie pewnie utrzymując prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Aston Villa vs Newcastle 1-3

Na stadionie Villa Park dnia 2024-01-30 20:15 miało miejsce spotkanie Aston Villa vs Newcastle zakończone wynikiem 1-3

W ostatnim meczu Premier League drużyna Aston Villi podejmowała Newcastle na własnym stadionie Villa Park. Spotkanie odbyło się 30 stycznia o godzinie 20:15. Ostateczny wynik to 1-3 na korzyść zespołu gości, którzy już do przerwy prowadzili 0-2. To był mecz 22. kolejki ligowej, a relację piszemy w dniu 8 lutego 2024 roku o godzinie 07:25.

Liverpool kontra Newcastle 4-2

Na stadionie Anfield dnia 2024-01-01 20:00 odbyło się spotkanie Liverpool - Newcastle - wynik końcowy 4-2

Dziś na stadionie Anfield odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Liverpool i Newcastle, który zakończył się wynikiem 4-2. Mecz ten był częścią 20 kolejki Premier League. Mimo bezbramkowego wyniku na przerwę, druga połowa dostarczyła kibicom wiele emocji.

Newcastle - Bournemouth zakończony wynikiem 2-2

Newcastle kontra Bournemouth, wynik meczu: 2-2

W sobotę, 17 lutego 2024 roku, na St. James' Park odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Newcastle i Bournemouth, który zakończył się remisem 2-2. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, druga połowa dostarczyła kibicom wiele emocji. Czy obie drużyny zadowolą się podziałem punktów czy któryś z zespołów zdołał zdobyć zwycięskiego gola? Oto krótka relacja z tej starcia Premier League.

Mecz pomiędzy Newcastle vs Luton 4-4

Mecz pomiędzy Newcastle oraz Luton zakończony wynikiem 4-4 na obiekcie St. James' Park

Witajcie kibice! Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Newcastle i Luton zdecydowanie dostarczył wielu emocji i goli. Chociaż spotkanie zakończyło się remisem 4-4, to kibice na pewno nie mogli narzekać na brak akcji. Mecz odbył się w St. James' Park w ramach 23. kolejki Premier League, a mimo że odbył się już pięć dni temu, to warto przyjrzeć się temu niezwykłemu widowisku.

Liverpool vs Newcastle, wynik końcowy 4-2

Dnia 2024-01-01 20:00 odbył się mecz pomiędzy Liverpool oraz Newcastle zakończony wynikiem 4-2

Wczorajszy mecz piłkarski pomiędzy drużynami Liverpool i Newcastle dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się na stadionie Anfield, zakończyło się wynikiem 4-2 na korzyść Liverpoolu. Pomimo braku goli w pierwszej połowie, druga część spotkania była pełna akcji i bramek, co sprawiło, że fani mieli okazję przeżyć niezapomniane chwile.