Dnia 2023-05-07 15:30 odbył się mecz Newcastle vs Arsenal zakończony wynikiem 0-2

Dnia 2023-05-07 15:30 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 35 pomiędzy Newcastle a Arsenal.

Pierwsza część spotkania między Newcastle a Arsenal zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: M. Ødegaard 14' 0-1 Jorginho F. Schär 71' 0-2

Żółte kartki Newcastle: Dan Burn 73' Fabian Schär 90'

Żółte kartki Arsenal: Edward Nketiah 90'

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Newcastle stawi czoła Leeds, następne spotkania z drużynami Brighton i Leicester. Kolejno natomiast Arsenal z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i Wolves.

Wierni fani piłki nożnej śledzą potyczki ligi Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Dan Burn Edward Nketiah nieustannie sprawiają wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Często natrafiamy na wyśmienite asysty i gole, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami bywają zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to zmagania usypiające. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Premier League i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Newcastle i Arsenal i ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak St. James' Park.