Mecz między Newcastle i Fulham na obiekcie St. James' Park dnia 2023-01-15 14:00 - końcowy wynik 1-0

Newcastle - Fulham, wynik 1-0. Dnia 2023-01-15 14:00 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Newcastle a Fulham.

Pierwsza połowa meczu między Newcastle a Fulham zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: A. Isak 89' 1-0 C. Wilson

Żółte kartki Newcastle: Nick Pope 69'

Żółte kartki Fulham: Layvin Kurzawa 48' Tim Ream 60' Andreas Pereira 63'

Czerwone kartki Fulham:

Główny arbiter spotkania to Robert Jones, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Newcastle zmierzy się już z Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Southampton i Southampton natomiast Fulham zmierzy się z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland i Chelsea.

Sprawdź, co mamy dla Ciebie w tym artykule - kliknij tutaj!

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi niezwykle interesujące starcia, które startują w lidze Premier League. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Nick Pope Layvin Kurzawa nieustannie zapewniają fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania między piłkarzami z ligi okazują się zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to mecze mało interesujące. Ustawicznie zdarzają się nieprzepisowe faule, książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Newcastle i Fulham jak ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, St. James' Park.