Mecz między Leicester oraz Newcastle zakończony wynikiem 0-3 na obiekcie King Power Stadium

Dnia 2022-12-26 15:00 na stadionie King Power Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 17 pomiędzy Leicester a Newcastle.

Po pierwszej połowie meczu między Leicester i Newcastle wynik wynosił 0-3. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: C. Wood 3' 0-1 M. Almirón 7' 0-2 Bruno Guimarães Joelinton 32' 0-3 K. Trippier

Żółte kartki Leicester:

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Leicester:

Główny sędzia meczu to Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Leicester stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Gillingham natomiast Newcastle z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal oraz Sheffield Wednesday.

Bardzo często oddani fani futbolu z zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Regularnie natrafiamy na wyjątkowe bramki oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między drużynami futbolowymi bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to potyczki mało interesujące. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska sportowe znanej ligi Premier League. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Leicester i Newcastle w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak King Power Stadium.