Spotkanie Newcastle kontra Aston Villa zakończone wynikiem 4-0

Dnia 2022-10-29 14:00 na stadionie St. James' Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 14 pomiędzy Newcastle a Aston Villa.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Newcastle oraz Aston Villa zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Gole strzelali: C. Wilson 45' 1-0 C. Wilson 56' 2-0 K. Trippier Joelinton 59' 3-0 M. Almirón 67' 4-0 C. Wilson

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 65'

Żółte kartki Aston Villa: Ollie Watkins 45'

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, Anglia. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Newcastle stanie naprzeciw Southampton, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Chelsea. Kolejno natomiast Aston Villa z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Brighton.

Coraz częściej liczni fani z dużym zapałem śledzą starcia, które tyczą się ligi Premier League. Interesujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Joelinton Ollie Watkins często zapewniły swoim miłośnikom wiele emocji. Trafiamy na brutalne faule, spektakularne bramki czy asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle zażarte, rzadko zdarza się ostatecznie, że są to zmagania usypiające. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League. Newcastle oraz Aston Villa jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak St. James' Park.