Spotkanie Tottenham - Newcastle zakończone wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie meczu między Tottenham a Newcastle wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-10-23 15:30 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 13. Zmierzyły się Tottenham oraz Newcastle.

Gole strzelali: C. Wilson 31' 0-1 M. Almirón 40' 0-2 S. Longstaff H. Kane 54' 1-2 C. Lenglet

Żółte kartki Tottenham: Rodrigo Bentancur 31' Ryan Sessegnon 59' Oliver Skipp 66' Emerson Royal 90'

Żółte kartki Newcastle: Callum Wilson 68' Nick Pope 84'

Czerwone kartki Tottenham:

Główny sędzia meczu - Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Tottenham stawi czoła Sporting CP, następne spotkania z drużynami Bournemouth oraz Marseille natomiast Newcastle zmierzy się z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz Crystal Palace.

Wierni fani z zapałem śledzą pasjonujące poczynania, które startują w lidze Premier League. Interesujące futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Rodrigo Bentancur Callum Wilson systematycznie sprawiają wyśmienitym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, idealne bramki i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć zmagania między graczami z ligi zdarzają się nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że potyczki nie są warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Tottenham oraz Newcastle w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.