Mecz Wolves vs Newcastle zakończony wynikiem 1-1

Wolves vs Newcastle, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wolves i Newcastle wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-08-28 13:00 na stadionie Molineux Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 4 pomiędzy Wolves a Newcastle.

Gole strzelali: Rúben Neves 38' 1-0 Gonçalo Guedes A. Saint-Maximin 90' 1-1

Żółte kartki Wolves: Nélson Semedo 28' Pedro Neto 58'

Żółte kartki Newcastle: Fabian Schär 46'

Czerwone kartki Wolves:

Główny arbiter meczu to Peter Bankes, Anglia. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Wolves zmierzy się już z Bournemouth, następne spotkania z drużynami Southampton i Liverpool natomiast Newcastle zmierzy się z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i West Ham.

Wielu kibiców śledzi potyczki ligi Premier League. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Nélson Semedo Fabian Schär częstokroć zaserwowały wyborowym sympatykom wiele przeżyć. Natrafiamy na niezwykłe asysty oraz gole, nieczyste faule zakończone czerwonym kartonikiem, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami ligowymi są bezkompromisowe, rzadko zdarza się, iż są to mecze nie warte uwagi. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Premier League. Wolves i Newcastle oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Molineux Stadium.