Mecz Newcastle vs Arsenal na stadionie St. James' Park: 2-0

Newcastle vs Arsenal, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Newcastle oraz Arsenal wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-05-16 19:00 na stadionie St. James' Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 37 pomiędzy Newcastle a Arsenal.

Gole strzelali: B. White 55' 1-0 Bruno Guimarães 85' 2-0

Żółte kartki Newcastle:

Żółte kartki Arsenal: Ben White 8' Edward Nketiah 47' Granit Xhaka 90'

Czerwone kartki Arsenal:

Główny sędzia meczu - Anglia Darren, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Newcastle stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Arsenal z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą starcia ligi Premier League. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Ben White częstokroć zapewniły wyśmienitym sympatykom mnóstwo emocji. Wielokrotnie obserwujemy przechodzące do historii asysty i gole, brutalne sytuacje na faul gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często zdarza się, że spotkania nie są interesujące. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Premier League i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Newcastle oraz Arsenal i ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak St. James' Park.