Norwich vs Newcastle, wynik spotkania: 0-3

Norwich vs Newcastle, wynik końcowy 0-3.

Pierwsza połowa meczu między Norwich a Newcastle zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2022-04-23 14:00 na obiekcie sportowym Carrow Road odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 34 pomiędzy Norwich a Newcastle.

Gole strzelali: Joelinton 35' 0-1 A. Saint-Maximin Joelinton 41' 0-2 J. Murphy Bruno Guimarães 49' 0-3

Żółte kartki Norwich:

Żółte kartki Newcastle: Allan Saint-Maximin 39' Bruno Guimarães 51'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Norwich zmierzy się już z Aston Villa, następne spotkania z drużynami West Ham oraz Leicester natomiast Newcastle z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City oraz Arsenal.

Liczni kibice śledzą potyczki w lidze Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Allan Saint-Maximin wielokrotnie zapewniają wspaniałym sympatykom wiele przeżyć. Niesamowite potyczki między graczami ligowymi okazują się niezwykle zagorzałe, nie często bywa, iż są to potyczki statyczne. Zdarzają się wyjątkowe gole oraz asysty, bezwzględne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Norwich i Newcastle oraz ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Carrow Road.