Everton vs Newcastle, wynik meczu - 1-0

Dnia 2022-03-17 19:45 na stadionie Goodison Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Everton a Newcastle.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Everton a Newcastle zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: A. Iwobi 90' 1-0 D. Calvert-Lewin

Żółte kartki Everton: Richarlison 64' Anthony Gordon 76'

Żółte kartki Newcastle: Emil Krafth 76'

Czerwone kartki Everton: Allan 83'

Główny arbiter meczu - Craig Pawson, Anglia. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Everton stawi czoła West Ham, następne spotkania z drużynami Burnley oraz Manchester United. Kolejno natomiast Newcastle z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Wolves oraz Leicester.

Kibice śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Premier League. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Richarlison Emil Krafth raz za razem zapewniają fantastycznym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, wyśmienite gole czy asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami są zażarte, nie często bywa, iż są to widowiska mało interesujące. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić widowiska sportowe ligi Premier League oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Everton oraz Newcastle oraz ich udział w Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Goodison Park.