Mecz Newcastle kontra Brighton zakończony wynikiem 2-1

Dnia 2022-03-05 15:00 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 28 pomiędzy Newcastle a Brighton.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Newcastle a Brighton wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: R. Fraser 12' 1-0 F. Schär 14' 2-0 R. Fraser L. Dunk 55' 2-1 P. Groß

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 87'

Żółte kartki Brighton: Shane Duffy 63'

Czerwone kartki Brighton:

Główny arbiter meczu to Martin Atkinson, Anglia. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Newcastle stawi czoła Southampton, następne spotkania z drużynami Chelsea oraz Everton. Kolejno natomiast Brighton z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Manchester City.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia, które dotyczą ligi Premier League. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Joelinton Shane Duffy często serwują fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na ostre faule, idealne asysty czy gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to spotkania nużące. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Premier League oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Newcastle oraz Brighton z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, St. James' Park.