Spotkanie Newcastle kontra Aston Villa zakończone wynikiem 1-0

Newcastle kontra Aston Villa, wynik 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Newcastle oraz Aston Villa zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-02-13 14:00 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 25 pomiędzy Newcastle a Aston Villa.

Gole strzelali: K. Trippier 35' 1-0

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 39' Dan Burn 66' Jonjo Shelvey 82'

Żółte kartki Aston Villa: John McGinn 42' Douglas Luiz 89' Jacob Ramsey 90' Leon Bailey 90'

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny sędzia spotkania to Craig Pawson, Anglia. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Newcastle stawi czoła West Ham, następne spotkania z drużynami Brentford oraz Brighton. Kolejno natomiast Aston Villa z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz Southampton.

Bardzo często liczna grupa fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi starcia ligi Premier League. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Joelinton John McGinn stale zapewniają własnym sympatykom wiele pozytywnych wrażeń. Trafiamy na nieprzepisowe faule, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między graczami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, iż zmagania nudzą kibica. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League. Newcastle oraz Aston Villa oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, St. James' Park.