Dnia 2022-01-22 15:00 odbył się mecz Leeds kontra Newcastle zakończony wynikiem 0-1

W dniu 2022-01-22 15:00 na stadionie Elland Road rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Leeds i Newcastle.

Pierwsza część spotkania między Leeds a Newcastle zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: J. Shelvey 75' 0-1

Żółte kartki Leeds: Daniel James 57' Stuart Dallas 67' Diego Llorente 74' Rodrigo 84'

Żółte kartki Newcastle: Allan Saint-Maximin 57' Paul Dummett 62'

Czerwone kartki Leeds:

Główny arbiter spotkania to Chris Kavanagh, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Leeds zmierzy się już z Aston Villa, następne spotkania z drużynami Everton i Manchester United natomiast Newcastle zmierzy się z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i West Ham.

Oddani fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które tyczą się ligi Premier League. Fascynujące futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Daniel James Allan Saint-Maximin częstokroć zaserwowały wyśmienitym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między piłkarzami są nader nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, że są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, idealne asysty oraz bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Leeds oraz Newcastle jak ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Elland Road.