Mecz Newcastle vs Watford zakończony wynikiem 1-1

Pierwsza połowa meczu między Newcastle a Watford zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-01-15 15:00 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 22. Zmierzyły się Newcastle i Watford.

Gole strzelali: A. Saint-Maximin 49' 1-0 João Pedro 87' 1-1 Kiko Femenía

Żółte kartki Newcastle: Jonjo Shelvey 6' Ryan Fraser 53' Paul Dummett 71'

Żółte kartki Watford: Moussa Sissoko 51' Samir 90'

Czerwone kartki Watford:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, Anglia. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Newcastle stawi czoła Leeds, następne spotkania z drużynami Everton i Aston Villa a Watford podejmie Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i West Ham.

Wierni kibice śledzą potyczki w lidze Premier League. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. Jonjo Shelvey Moussa Sissoko nieustannie serwują pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wrażeń. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, wspaniałe asysty oraz gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące potyczki między zawodnikami ligowymi bywają nader zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że mecze nudzą. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskie ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak Newcastle i Watford w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak St. James' Park.