Spotkanie Arsenal - Newcastle, wynik 2-0

Arsenal - Newcastle, wynik końcowy 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Arsenal i Newcastle wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-11-27 12:30 na stadionie Emirates Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Arsenal i Newcastle.

Gole strzelali: B. Saka 56' 1-0 Nuno Tavares Gabriel Martinelli 66' 2-0 T. Tomiyasu

Żółte kartki Arsenal: Pierre-Emerick Aubameyang 76'

Żółte kartki Newcastle: Matt Ritchie 44' Emil Krafth 48' Jamaal Lascelles 63'

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Arsenal stawi czoła Manchester United, następne spotkania z drużynami Everton i Southampton a Newcastle podejmie Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Leicester.

Bardzo często kibice śledzą poczynania ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze jak Pierre-Emerick Aubameyang Matt Ritchie raz za razem gwarantują wyborowym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Nieustannie obserwujemy brutalne sytuacje na faul, wyśmienite gole oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się bardzo nieustępliwe, rzadko bywa, iż widowiska przynudzają. Dlatego też warto śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Arsenal i Newcastle oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Emirates Stadium.