Dnia 2021-10-30 14:00 na stadionie St. James' Park odbył się mecz Newcastle - Chelsea - końcowy wynik 0-3

W dniu 2021-10-30 14:00 na stadionie St. James' Park rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 10 pomiędzy Newcastle a Chelsea.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Newcastle oraz Chelsea zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: R. James 65' 0-1 R. James 77' 0-2 Jorginho 81' 0-3

Żółte kartki Newcastle: Isaac Hayden 17' Matt Ritchie 39' Jamaal Lascelles 55'

Żółte kartki Chelsea: N'Golo Kanté 54' Hakim Ziyech 57'

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia meczu - Paul Tierney, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Newcastle stawi czoła Brighton, następne spotkania z drużynami Brentford oraz Arsenal. Kolejno natomiast Chelsea zmierzy się z Malmo FF. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz Leicester.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące starcia, które tyczą się ligi Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Isaac Hayden N'Golo Kanté nieustannie gwarantują kapitalnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Stale zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, wyśmienite gole czy asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zajadłe, nie często bywa, iż mecze nie są interesujące. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Newcastle oraz Chelsea z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak St. James' Park.